област Велико Търново
Сподели
26 юни 2018
Автор: ОбластВТ

Станислава Стоянова: ТД на НАП работи изключително ефективно

Станислава Стоянова: ТД на НАП работи изключително ефективно
ТД на НАП – Велико Търново работи изключително ефективно, заяви народният представител от ГЕРБ Станислава Стоянова, след проведената в дирекцията среща между ръководството и парламентарната комисия за наблюдение на приходните агенции и борба със сивата икономика и контрабандата.


Депутатът от Великотърновска област взе участие в работното посещение на комисията в старата столица по покана на нейния председател Емил Димитров – Ревизоро. Освен с директора на териториалната данъчна агенция Ивайло Здравков, те се срещнаха с ръководството на бирена фабрика „Болярка ВТ” и изпълнителния директор на Съюза на пивоварите в България Ивана Радомирова. Станислава Стоянова и членовете на парламентарната комисия проведоха среща и кмета на Велико Търново Даниел Панов и управителния съвет на сдружението на кметовете и кметските наместници в общината.

Председателят на сдружението Благовеста Факирова изрази своята благодарност към Съюза на пивоварите, в резултат на чиято подкрепа и спонсорство бе открит първият в страната Център за превенция и спорт във великотърновското село Балван. Днес той вече не е единствен по рода си, и по негов пример са създадени такива центрове и в други общини – каза Благовеста Факирова.

 
ПОДОБНИ НОВИНИ
ПОСЛЕДНИ НОВИНИ